ODDĚLENÍ VÝVOJE NOVÝCH PRODUKTŮ 

Oddělení vývoje nových produktů se zabývá návrhem integrovaných obvodů pro širokou škálu aplikací. Od obvodů pro napájecí zdroje, přes ovládání LED diod ve světlometech nebo domácím osvětlení až po specializované integrované obvody pro automobilový průmysl. V tomto oddělení vznikají špičkové obvody, na kterých světové firmy staví své nové výrobky.


Baví vás vývoj elektroniky na profesionální úrovni?

Pokud Vás láká analogová elektronika, můžete se stát návrhářem (design engineer).

Je-li digitální technika Vaším koníčkem a pojmy jako FPGA, VHDL Vám nejsou cizí, můžete se stát digitálním designérem (digital designer) či systémovým inženýrem (systems engineer).

Jste-li někde mezi tím, co takhle vyzkoušet si pozici testovacího inženýra (test engineer)?

Máte-li hlavu plnou nových nápadů, jak věci mohou fungovat lépe, zkuste pozici aplikačního inženýra (application engineer).

Nebo raději komunikujete s lidmi? V tom případě je vedoucí projektů (project manager) pro Vás jako stvořený.

A když rádi analyzujete data, zkuste pozici produktového inženýra (product engineer).

Nejste si jisti, co je pro Vás to pravé? Napište nám a můžeme se potkat.


Máme špičkové laboratoře

Pro profesionální vývoj elektroniky je nutné mít i kvalitní zázemí v laboratoři. I když se víc veřejně chlubíme našimi produkty a o laboratoři moc nemluvíme, máme k dispozici špičkově vybavené laboratoře pro měření elektroniky. Jak v Brně, tak i v Rožnově najdete přístrojů za stovky miliónů Kč připravené podpořit Vaše bádání.

Co můžeme nabídnout?

Práci v menším týmu, která Vás bude bavit, a jistotu Vašeho rozvoje díky spoustě nových výzev a objevů bez rizika pracovní rutiny. Nebojte se začátků, máme pro Vas výborné školitele a dáme Vám čas se věci naučit. Včetně výuky cizích jazyků. To vše pod křídly korporace se solidním zázemím poskytujícím jistotu budoucnosti. A jako bonus zažijete ten úžasný pocit, když svou myšlenku najdete zrealizovanou ve výrobku špičkové značky.

Pojďte dělat něco, co Vás baví a má smysl !!!